Zmień rozmiar tekstu: A- A A+

Wyszukiwarka

Rejestracja On-Line

onlineZgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 12 listopada 2012 r. w sprawie rejestracji bezrobotnych i poszukujących pracy, od dnia 27 maja 2013 r. istnieje możliwość dokonania rejestracji za pomocą formularza elektronicznego dostępnego na stronie internetowej www.praca.gov.pl.

 

instrukcja

Instrukcja korzystania z modułu praca.gov.pl - rejestracja ON-Line


 Szybka instrukcja w formie prezentacji


Rejestracja może przebiegać na dwa sposoby:

1. Rejestracja w powiatowym urzędzie pracy - Ten rodzaj rejestracji nie wymaga wizyty w urzędzie w celu rejestracji. Do formularza rejestracji konieczne jest dołączenie wszystkich zeskanowanych dokumentów niezbędnych do rejestracji. Formularz należy podpisać podpisem kwalifikowanym lub profilem zaufanym ePUAP. Dniem rejestracji jest data zarejestrowania się na stronie. Wizyta u pośrednika dla osób z prawem do zasiłku wyznaczana jest w ciągu 7 dni, natomiast dla osób bez prawa w ciągu 30 dni od zarejestrowania. Jak osoba z prawem do zasiłku (decyzja wydawana jest po upływie 7 dni od daty rejestracji) to elektronicznie podpisane zostaje WEZWANIE.

2. Zgłoszenie do rejestracji w powiatowym urzędzie pracy - Ten rodzaj nie wymaga podpisania formularza podpisem kwalifikowanym lub profilem zaufanym ePUAP. Dokumenty niezbędne do rejestracji należy dostarczyć na wizycie wyznaczonej przez system. Dniem rejestracji jest data wizyty w urzędzie i złożenia oświadczenia.


W przypadku wybrania: „Zgłoszenie do rejestracji w powiatowym urzędzie pracy” zostanie wyznaczona data wizyty w urzędzie, w celu potwierdzenia wprowadzonych danych oraz dostarczenia wszystkich niezbędnych dokumentów. Rejestracja przebiegnie bez zbędnego oczekiwania.


W dalszym ciągu będzie można dokonać rejestracji bezpośrednio w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Leżajsku ul. Mickiewicza 56.


134


telefon

Szczegółowych informacji udzielają:


Monika Smoleń, tel. (17) 242 73 73, wew. 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


Urząd

ul. Mickiewicza 56, 37-300 Leżajsk,

017 242 73 73

017 240 67 20

Fax: 017 240 67 29
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Newsletter

Zapraszamy do prenumerowania naszego newslettera.