Zmień rozmiar tekstu: A- A A+

Wyszukiwarka

  • Rejestracja On-Line

  • Leżajskie Targi Pracy 2013

    Dziękujemy serdecznie zarówno odwiedzającym jak i wystawcom za udział w już VI edycji Leżajskich Targów Pracy.

  • Zachęcamy do korzystania z systemu Zielona Linia

    Opłata wynosi jak za połączenie lokalne wg taryfy operatora telefonii stacjonarnej, a z telefonów komórkowych wg taryfy operatora.

STAŻE DLA OSÓB BEZROBOTNYCH W RAMACH PROJEKTU SYSTEMOWEGO „WIĘCEJ SZANS W POWIECIE LEŻAJSKIM”

logo

STAŻE DLA OSÓB BEZROBOTNYCH W RAMACH PROJEKTU SYSTEMOWEGO „WIĘCEJ SZANS W POWIECIE LEŻAJSKIM”

 

Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektu systemowego ,,Więcej szans w powiecie leżajskim” - Poddziałanie 6.1.3 PO KL, dla osób spełniających zapisy art. 49 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz.U. z 2013r., poz. 674 z późn. zm.).

 

Czytaj więcej...

„Aktywność zawodowa drogą do zatrudnienia w powiecie leżajskim”

logo

Dodatkowy nabór wniosków o zorganizowanie stażu dla zakwalifikowanych uczestników II edycji projektu
„Aktywność zawodowa drogą do zatrudnienia w powiecie leżajskim”

 

Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku informuje, iż w ramach projektu „Aktywność zawodowa drogą do zatrudnienia w powiecie leżajskim”, istnieje jeszcze możliwość zorganizowania miejsca stażowego dla uczestników projektu, którzy zostali zakwalifikowani do II edycji projektuAktywność zawodowa drogą do zatrudnienia w powiecie leżajskim” w ramach Poddziałania 6.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Czytaj więcej...

Rozpoczęcie realizacji projektu „Postaw na swój rozwój zawodowy”

logo

Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku informuje, że od dnia 01.04.2014 r. rozpoczęła się realizacja projektu „Postaw na swój rozwój zawodowy” w ramach Poddziałania 6.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Czytaj więcej...

Plan grupowych porad zawodowych II kwartał 2014r.

Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku przedstawia plan Porad Grupowych na II kwartał 2014r.

Czytaj więcej...

UWAGA !!! SZKOLENIA NA PRAWO JAZDY DLA OSÓB BEZROBOTNYCH W RAMACH PROJEKTU SYSTEMOWEGO „WIĘCEJ SZANS W POWIECIE LEŻAJSKIM”


Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku przypomina, iż jutro mija ostateczny termin składania wniosków na szkolenia grupowe „Kurs przygotowujący do egzaminu na prawo jazdy kat. C+E i Kwalifikacja Wstępna Przyśpieszona” w ramach projektu systemowego ,,Więcej szans w powiecie leżajskim” - Poddziałanie 6.1.3 PO KL.

Czytaj więcej...

Urząd

ul. Mickiewicza 56, 37-300 Leżajsk,

017 242 73 73

017 240 67 20

Fax: 017 240 67 29
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Najnowsze oferty pracy


Warning: array_key_exists() [function.array-key-exists]: The second argument should be either an array or an object in /nowa/modules/mod_jobboard_latest/helper.php on line 28

Warning: array_key_exists() [function.array-key-exists]: The second argument should be either an array or an object in /nowa/modules/mod_jobboard_latest/helper.php on line 39
Newsletter

Zapraszamy do prenumerowania naszego newslettera.